М’яке яблучне печиво без яєць і цукру. Можна в піст та тим, хто на дієті
Яблуко
2 шт.
Лимонний сік
2 ст. л.
Манна крупа
80 г
Родзинки, кишмиш
100 г
Олія соняшникова
50 мл
Борошно вівсяне
130 г (або рисове)
Розпушувач тіста
1 ч. л.
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 176.25 | 1771.3 |
| Білки | 3.09 | 31.04 |
| Жири | 5.93 | 59.63 |
| Вуглеводи | 27.8 | 279.37 |
Приготуйте це просте дієтичне печиво, і воно вас здивує м’яким, приємним смаком. Ні грама цукру, і при цьому воно більш ніж солодке. Його можна готувати в піст та при дієті!
Приготування:
Два великі яблука почистіть і натріть на тертці. Додайте манку, заздалегідь замочену у гарячій воді, промиті родзинки та 2 ст. л. лимонного соку.

Накрийте плівкою і відправте в холодильник на годину, щоб набухла манка.

Просійте борошно, додайте олію і розпушувач, перемішайте. Перекладіть на деко, застелене пергаментним папером, розрівняйте пальцями.

Наріжте на порційні шматочки. Відправте в духовку, розігріту до 180 градусів на 30-40 хвилин.

Готове печиво дуже смачне і в гарячому, і холодному вигляді. Воно м’яке, досить солодке та ароматне!

