Якщо при смаженні набухають котлети: помилки, які допускають господині

Буває іноді, що котлети розпадаються при обсмажуванні або починають набухати, а потім швидко опадають, стають грубими і несмачними. До такої ситуації призводять деякі помилки, які допускають багато господинь.

Фарш з рідкою консистенцією

Якщо фарш рідкий, ви забули в нього додати яйця, манну крупу, батон чи чорний хліб. Але при додаванні враховуйте, що занадто багато добавок або занадто мало, призводить до негативних наслідків і страва знову буде несмачною. Тому додаємо близько 40% батона (манної крупи чи сухарів) від маси фаршу.

Процес відбивання

Відбивати фарш важливо і потрібно: в процесі відбивання (хоча б 2 хвилини), маса стає більш пружною, еластичною і однорідною. Котлети будуть соковитими, при формуванні тримають форму, не розпадаються.

Охолоджений фарш

Можна відправити фарш в холодильник щоб він охолов. Котлети будуть добре формуватися і при обсмажуванні не стануть надуватися, залишаться щільними і соковитими.

Час тушкування

Котлети в воді,  в підливі чи соусі можна гасити 10-15 хвилин. Якщо протримаєте трохи довше, вони випустять свій сік і стануть “жорсткими”, тому не переборщіть.

Джерело: souspark.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*