Тарт з джемом без яєць і молока: пісне тісто до чаю, я називаю це «рецептом-помічником» і печу його не тільки натщесерце
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 359.96 | 1882.6 |
| Білки | 5.81 | 30.38 |
| Жири | 14 | 73.24 |
| Вуглеводи | 55.74 | 291.52 |
Я готую тесто з джемом або варенням, в ньому немає яєць, молока чи масла. Тісто просте в приготуванні і добре урізноманітнює пісне меню, також підходить для вегетаріанців.
Розмір форми: квадратна 20×20 см, кругла ⌀ 22-23 см.
Приготування:
Готую апельсинову шкірку. З шкірки видаляю тільки верхній шар, оскільки біла частина може бути гіркою. Вичавлюю сік із залишків апельсинів.
У миску насипаю цукор, ванільний цукор, дрібку солі та апельсиновий сік. Апельсини різняться за розміром, якщо кількості соку недостатньо, можна вичавити більше або розбавити водою.
Змішую продукти, бажано так, щоб цукор повністю розчинився. Додаю цедру апельсина і заливаю без запаху олією.
Висипаю частину попередньо просіяного борошна і додаю розпушувач. Зручно спочатку змішати продукти за допомогою віночка.
Додаю решту борошна і замішую руками м’яке тісто. Тісто замішую коротко, як тільки продукти з’єднаються, збираючи їх в грудку. Воно виходить настільки м’яким, що не липне до рук і дуже ароматним!
Відокремлюю приблизно третину тіста.
Натираю цю частину на тертці, тому кладу її в морозилку. Щоб воно швидше затверділо, замішую тісто руками, утворюючи з нього тонший шар.
Викладаю форму для випічки пергаментом. Розподіляю на ній другу частину тіста. Намагаюся, щоб шар був однаковим по всій товщині. Створюю невеликі бортики по краях. Форму поки що ставлю в холодильник.
Тісто в морозильній камері стало досить твердим і легко розтирається. Час заморожування може відрізнятися в залежності від температури холодильника.
Дістаю підготовлене тісто з холодильника, додаю джем або варення зверху. Якщо джем дуже рідкий, можна додати до нього трохи крохмалю.
Начинку натираю на тісто з морозилки.
Розігріваю духовку, ставлю тісто випікатися. Час випікання — 40-45 хвилин.
Тісто виходить смачним і ароматним, замість джему можна додати в начинку яблука, для цього їх потрібно нарізати і тушкувати на сковороді.
Бажаю приємних приготувань і смачного! Друзі, якщо вам сподобався рецепт, не забудьте його зберегти, щоб не загубити! І особливо дякую за лайки та поширення рецепта — мені дуже приємно!
Смачного!
