Беру старий компот і через кілька хвилин фруктовий десерт до чаю готовий

Інгредієнти

Фруктове пюре
500 г (або компот)
Агар-агар
7 г

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 63.33 321.07
Білки 0.06 0.28
Жири 0 0
Вуглеводи 15.25 77.32

Як завжди, приготування зовсім не складне, а страва виходить дуже смачною. Готування займає кілька хвилин, залишається лише почекати, поки вона застигне. За основу можна взяти домашні компоти на власний смак, також чудово підійдуть заморожені ягоди. Сьогодні я приготувала десерт із фруктовим пюре — він вийшов надзвичайно смачним.

Приготування:

Як завжди, рецептів багато, але я покажу, як я готую.

Як я вже писала, сьогодні у мене фруктове пюре — його можна приготувати самостійно або купити у відділі дитячого харчування.

Для цього рецепту також підходять різні компоти, технологія приготування та сама.

У каструлю наливаю 500 г пюре та додаю 7 г агар-агару, який зараз можна купити в будь-якому магазині.

Перемішую суміш і ставлю на плиту.

Доводжу до кипіння і варю на слабкому вогні, постійно помішуючи, протягом 4 хвилин.

Десерт можна зробити будь-якої форми, наприклад, викласти рівним шаром у форму для випічки, застеливши дно харчовою плівкою. Потім вирізати фігурки за допомогою формочок для печива або просто квадрати.

Я викладаю у силіконові форми для льоду — це дуже зручно, напівфабрикати потім легко виймаються, форми я не змащую олією.

Коли форма заповнена пюре, не забудьте кілька разів постукати нею об стіл, щоб надлишок повітря вийшов якомога більше.
Ставлю в холодильник — маленькі порції швидко застигають.

Зберігайте в холодильнику, діставайте безпосередньо перед чаюванням.

Багато хто має в морозильній камері великий запас заморожених ягід, і десерт з ними також виходить дуже смачним.

Подрібніть ягоди блендером, додайте цукор за смаком; якщо знадобиться трохи води, орієнтуйтеся на те, що на 1 пакетик агар-агару (7 г) рідини або пюре потрібно взяти трохи більше ніж 500 г.

Потім ще варимо 4 хвилини — і готово.

Готові вироби можна посипати цукром, але я завжди пропускаю цей крок.

Смачного!