Рецепт новенького салату з капусти. Привезли із поїздки і готуємо тепер щодня

Харчова Цінність
У 100 г | У страві | |
Калорійність | 167.14 | 1872 |
Білки | 5.86 | 65.58 |
Жири | 8.76 | 98.06 |
Вуглеводи | 16.56 | 185.44 |
Легкий та свіжий салат із капусти, помідорів та смачних сухариків, які надають салату оригінальності.
Приготування:
Капусту дрібно шаткуємо, солимо і переминаємо руками. Шинку нарізаємо на дрібні шматочки. Змішуємо капусту з шинкою і заправляємо майонезом до смаку.
Помідори ріжемо кубиками. Якщо вони надто соковиті, то початку ріжемо на дві частини, чайною ложечкою забираємо м’якоть і потім ріжемо кубиками.
Додаємо в салат помідори та кріп.
Батон ріжемо кубиками і підсушуємо в духовці.
Змішуємо гірчицю, олію, часник, сіль.
Салат поливаємо соусом та додаємо сухарики.
Порада! Сухарики краще поставити в окремій ємності поруч із салатом і нехай кожен кладемо собі порцію салату та додає сухарики. Якщо у вас залишиться салат та окремо сухарики, вони можуть спокійно простояти в холодильнику ще добу – дві, а коли ви відразу все змішаєте, сухарики стануть м’якими та втратять смак, салат вже не буде таким цікавим та смачним.