Я готую швидке тісто без випікання і без печива. Виходить дуже смачне

Інгредієнти

Кукурудзяні палички
100 г
Згущене молоко варене “Іриска”
360 г
Масло вершкове 82,5%
150 г
Волоський горіх
100 г
Шоколад темний
80 г
Молоко
80 мл

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 450.03 3915.3
Білки 6.07 52.85
Жири 31.04 270.09
Вуглеводи 36.71 319.38

Сьогодні я хочу поділитися з вами рецептом дуже простого тіста без випікання. Коли вам захочеться чогось солодкого, але ви не хочете довго займатися випічкою, ви можете приготувати таке тісто.

Приготування:

Нам знадобляться кукурудзяні палички. Їх потрібно розрізати навпіл. Я взяв приблизно 100 г паличок.

Волоські горіхи потрібно дрібно нарізати. Достатньо 100 г горіхів.

Поставте каструлю на плиту. Додайте 150 грамів вершкового масла і вареного згущеного молока. Я взяв стандартну банку – 360 грамів.

Вмикаємо вогонь і розтоплюємо все, періодично помішуючи віночком.

Масло розтопиться, а згущене молоко може залишитися трохи грудкуватим. Це нормально.

Головне, щоб згущене молоко змішалося з маслом і стало більш рідким.

Додайте подрібнені волоські горіхи. І все добре перемішайте.

Тепер збираємо наше тісто.

Влийте згущене молоко з горіхами в кукурудзяні палички. І все ретельно перемішайте.

Всі палички потрібно перемішати зі згущеним молоком.

Отриману масу перекладіть у форму. Я взяла форму діаметром 18 см.

Добре розподіляємо палички, щоб не було порожніх місць. Накладаємо трохи, вирівнюємо.

Відправляємо в холодильник на 2 години для застигання.

Потім виймаємо тісто з форми. Для цього спочатку обережно просуньте ніж по краю. Перевертаємо його на решітку і знімаємо дно форми.

Я хочу полити тісто шоколадом. Для цього нам знадобиться плитка темного або гіркого шоколаду. Тісто і так буде солодким, тому я використовувала гіркий, щоб збалансувати смак солодкого згущеного молока.

Додайте трохи молока і розтопіть на водяній бані або в мікрохвильовці. Я розтопила в мікрохвильовці короткими імпульсами.

Шоколад і молоко добре перемішайте, тепер полийте верх і боки тіста.

Тісто відправляємо на деякий час у холодильник, щоб шоколад затвердів.

Тісто не ріжеться дуже рівно і красиво, але воно також смачне. Чудово підходить до чаю або кави. Любителі солодкого, безсумнівно, оцінять його.

Рекомендую полити гірким шоколадом, щоб тісто не вийшло занадто прісним.

Смачного!