Я готую швидке тісто без випікання і без печива. Виходить дуже смачне
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 450.03 | 3915.3 |
| Білки | 6.07 | 52.85 |
| Жири | 31.04 | 270.09 |
| Вуглеводи | 36.71 | 319.38 |
Сьогодні я хочу поділитися з вами рецептом дуже простого тіста без випікання. Коли вам захочеться чогось солодкого, але ви не хочете довго займатися випічкою, ви можете приготувати таке тісто.
Приготування:
Нам знадобляться кукурудзяні палички. Їх потрібно розрізати навпіл. Я взяв приблизно 100 г паличок.

Волоські горіхи потрібно дрібно нарізати. Достатньо 100 г горіхів.

Поставте каструлю на плиту. Додайте 150 грамів вершкового масла і вареного згущеного молока. Я взяв стандартну банку – 360 грамів.

Вмикаємо вогонь і розтоплюємо все, періодично помішуючи віночком.

Масло розтопиться, а згущене молоко може залишитися трохи грудкуватим. Це нормально.
Головне, щоб згущене молоко змішалося з маслом і стало більш рідким.
Додайте подрібнені волоські горіхи. І все добре перемішайте.

Тепер збираємо наше тісто.
Влийте згущене молоко з горіхами в кукурудзяні палички. І все ретельно перемішайте.

Всі палички потрібно перемішати зі згущеним молоком.

Отриману масу перекладіть у форму. Я взяла форму діаметром 18 см.

Добре розподіляємо палички, щоб не було порожніх місць. Накладаємо трохи, вирівнюємо.

Відправляємо в холодильник на 2 години для застигання.
Потім виймаємо тісто з форми. Для цього спочатку обережно просуньте ніж по краю. Перевертаємо його на решітку і знімаємо дно форми.

Я хочу полити тісто шоколадом. Для цього нам знадобиться плитка темного або гіркого шоколаду. Тісто і так буде солодким, тому я використовувала гіркий, щоб збалансувати смак солодкого згущеного молока.

Додайте трохи молока і розтопіть на водяній бані або в мікрохвильовці. Я розтопила в мікрохвильовці короткими імпульсами.

Шоколад і молоко добре перемішайте, тепер полийте верх і боки тіста.

Тісто відправляємо на деякий час у холодильник, щоб шоколад затвердів.
Тісто не ріжеться дуже рівно і красиво, але воно також смачне. Чудово підходить до чаю або кави. Любителі солодкого, безсумнівно, оцінять його.

Рекомендую полити гірким шоколадом, щоб тісто не вийшло занадто прісним.
Смачного!
