Хитрощі на кухні, які економлять час при готуванні

Кулінарні хитрощі стануть у нагоді абсолютно кожній господині, адже вони економлять її час і сили. Полегшіть собі працю, дізнавшись кілька корисних лайфхаків!

Почистіть буряк, рясно посипте сіллю та улюбленими спеціями. Перекладіть у горщик, накрийте кришкою і запікайте протягом 40 хвилин. У такому вигляді буряк залишиться яскравим, соковитим, а головне — буде повністю готовий вже через 40 хвилин!

А сіль зі спеціями, що залишилася, зберіть з горщика, розтовчіть і перекладіть в якусь ємність. Потім посипайте страви гарною, яскравою, рожевою сіллю.

Такою сіллю можна посипати яєчню або, наприклад, яйце-пашот. Зробити його найлегше в мікрохвильовій печі! Розбийте яйце в скляний посуд, в який налита вода. Поставте в мікрохвильову піч і готуйте рівно 50 секунд. Білок приготується, а жовток залишиться ідеально рідким!

Щоб позбутися всіх кісточок у оселедці, необов’язково його чистити вручну. Просто видаліть хребет, шкіру і пропустіть оселедець через м’ясорубку, поставивши велику сітку. Таким чином, усі кісточки залишаться на ножі м’ясорубки! При цьому оселедець, пропущений через м’ясорубку, чудово підходить для салату «Шуба» за консистенцією.

Якщо вам потрібно заморозити щось велике за допомогою зіп-пакету, наприклад, рибу, а в один пакет вона не вміщається, зробіть наступним чином. Помістіть рибу в один пакет, а другий виверніть навиворіт. Вставте його у перший пакет і застебніть. Все герметично та щільно закрито!

Джерело

Приєднуйтесь до дискусії

*

*