Ялинка із листкового тіста – оригінальна закуска до новорічного столу

Інгредієнти

Тісто листкове
1 шт. (кругле)
Шинка
100 г
Сир “Рікотта”
100 г
Оливки
за смаком
Соус “Песто”
за смаком
Яйце куряче
1 шт.
Гранат
за смаком

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 207 538.2
Білки 12.55 32.62
Жири 16.88 43.9
Вуглеводи 1.32 3.42

Їстівна ялинка з листкового тіста здатна зробити справжній фурор за святковим столом. Зробити таку під силу кожному. За бажання ялинки в мініатюрі можна зробити навіть порційними, але це тільки в тому випадку, коли кількість гостей відома заздалегідь. А зараз пропонуємо розглянути чудовий закусочний варіант.

Приготування:

Дрібно нарізаємо шинку. За відсутності готового соусу песто та наявності зеленого базиліку, готуємо його прямо на ходу, змішавши в блендері листя базиліку з невеликою кількістю горіхів, зубчиком часнику та оливковою олією.

З’єднуємо шинку з сиром і оливками, додаємо трохи соусу і добре перемішуємо або, як варіант використовуємо песто для змащування тієї частини тіста, на яку викладатиметься начинка.

Злегка розкочуємо круглу заготовку до потрібного розміру. Робочу поверхню обов’язково присипаємо борошном. Зробивши відступи від країв, визначаємо розмір майбутньої ялинки, а відтак і місце начинки. Викладаємо начинку трикутником, а потім робимо насічки по колу. У результаті тісто навколо начинки поділяємо на широкі смуги. Знизу посередині залишаємо ширшу смугу на формування стовбура.

Починаючи з верхівки майбутньої ялинки, по черзі підвертаємо до середини смужки тіста, що знаходяться по різні боки від начинки.

Тимчасово пропускаємо з кожного боку по 2 нижні смуги. Спочатку підгинаємо до низу тісто, що знаходиться по обидва боки від стовбура, ніби закриваючи низ ялинки, і тільки після цього кладемо смуги, що залишилися, одна на одну.

Заповнюємо ніжку начинкою і формуємо до кінця стовбур.

Готову ялинку змащуємо яйцем. Із залишків тіста формуємо невеликі кульки та розкладаємо їх по поверхні. Потім відправляємо ялинку запікатися в розігріту до 180-190° С духовку на 20-25 хвилин. Після дістаємо, даємо трохи охолонути і остаточно прикрашаємо. Як прикрасу використовуємо дрібно нарізану шинку, кільця оливок, зерна граната. Використовувати можна також бантики із твердих сортів сиру.

Джерело: cpykami.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*