Десерт за 15 хвилин, без духовки, згущеного молока, желатину, борошна! Усі просять рецепт, коли дізнаються, як просто я його готую

Інгредієнти

Печиво пісочне
200 г
Волоський горіх
100 г
Масло вершкове 82,5%
80 г
Сіль
дрібка
Шоколадна паста
200 г ("Нутелла")
Вершковий сир
400 г
Цукрова пудра
50 г
Вершки 33%
200 мл
Волоський горіх
за смаком (для прикрашання)
Шоколад темний
за смаком (для прикрашання)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 377.61 4644.6
Білки 5.39 66.3
Жири 28.19 346.7
Вуглеводи 25.89 318.5

Кажуть, що немає у світі досконалості: щоб було і швидко, і просто, і при цьому смачно та красиво. І все ж досконалість є! Наприклад, ось цей чудовий торт, чим не досконалість? Адже і на вигляд, і на смак він просто чудовий, а на його приготування у вас піде приблизно 15 хвилин! Ніхто не вірить, що все так просто.

Приготування:

Насамперед потрібно підготувати корж. Для нього беремо пісочне печиво, у нашому випадку шоколадне, і перемелюємо його в дрібну крихту. Так само чинимо і з вибраними горіхами, у нашому випадку це волоські горіхи, але їх можна замінити і на будь-які інші. Нарешті розтоплюємо вершкове масло і з’єднуємо всі компоненти разом, також додаємо щіпку солі. Добре все перемішуємо: у вас має бути досить однорідна маса, яка добре піддається формуванню і тримає форму.

Викладаємо «тісто», що вийшло, у форму і добре розрівнюємо його. Дуже зручно робити це за допомогою звичайної склянки. Діаметр форми у разі 18 см.

Торт двошаровий, і для першого шару вам потрібна “Nutella” або інша шоколадно-горіхова паста і вершковий сир – половина від усієї заготовленої кількості. З допомогою міксера змішуємо їх до однорідного стану.

Для другого шару збиваємо вершки, а потім з’єднуємо їх з вершковим сиром, що залишився. При збиванні краще використовувати цукрову пудру, а чи не цукор. Також якщо ви не дуже любите солодке, то цукор у цей шар можна взагалі не додавати.

Один за одним викладаємо шари у форму: спочатку важчий шоколадний, а зверху вершковий.

За бажання прикрашаємо торт горіховою крихтою та розтопленим шоколадом, а потім прибираємо на деякий час у холодильник, щоб він стабілізувався. Готово!

Джерело: cpykami.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*