Швидкі квашені помідори

Інгредієнти

Помідор
1 кг
Вода
1 л
Сіль
3 ст. л.
Цукор
3 ст. л.
Оцет 9%
3 ст. л.
Запашний перець (горошком)
5 шт.
Часник
3 зуб.
Перець чилі
за смаком (і бажанням)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 18.99 413.9
Білки 0.36 7.78
Жири 0.03 0.6
Вуглеводи 4.49 97.83

Ну ось і справжня осінь за вікном, а значить – прийшов час робити квашені помідори. Консервовані помідори в нашій родині не дуже в пошані, а ось солоні йдуть «на ура». Відразу обмовлюся, що засолюю я помідори без шкірки. По-перше, мені так зручніше під час їжі, а по-друге, овочі так значно швидше просолюються. Буквально одну добу і квашені помідори готові! Треба зазначити, що для цього рецепту не підходять помідори салатного типу, а тільки томати, які мають щільну м’якоть і шкірку, так звані, сливки. Плоди повинні бути приблизно одного розміру, без пошкоджень.

Приготування:

Спочатку підготуємо дві ємності з водою. Одну – з гарячою, другу – з холодною. Помідори попередньо необхідно помити, зробити хрестоподібні надрізи, можна навіть з двох сторін.

Опускаємо помідори в дуже гарячу воду на 1 хв, а потім – в холодну. Після охолодження шкірка з овочів знімається дуже легко.

Готуємо маринад: в каструльці з’єднуємо воду, сіль, цукор і кип’ятимо 2 хв. В кінці додаємо оцет. Охолоджуємо.

Помідори складаємо в зручну ємність, перешаровуємо порізаною зеленню, додаємо дрібно порізаний часник (або пропущений через прес) та інші спеції.

Треба сказати, що можна використовувати в якості добавок і цибулю, і болгарський перець. Від цього смак помідорів стане тільки більш насиченим.

Заливаємо помідори охолодженим маринадом і залишаємо на добу при кімнатній температурі.

На наступний день розкладаємо по банках і закриваємо капроновими кришками. Зберігаємо або в холодильнику, або в підвалі.

Які переваги має такий рецепт? Кожен раз ми можемо варіювати різні добавки, змінюючи при цьому смак помідорів. Ну і, звичайно, квашені помідори за один день – це дуже швидко!

Хто любить більш солодкі томати – додайте більше цукру.

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії

*

*