Вишневий конфітюр: простота приготування + вишуканий смак

Інгредієнти

Вишня
1 кг (без кісточок)
Цукор
600 г

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 164.56 2633.02
Білки 1.05 16.8
Жири 0.38 6
Вуглеводи 41.33 661.32

Неймовірно смачний, з властивою вишні пікантною кислинкою, конфітюр здатний підкорити навіть найвимогливіших гурманів. Нічого зайвого, тільки шматочки ягід в напівпрозорій желеподібній масі з насиченим вишневим смаком. Такий конфітюр можна сміливо подати до чаю або використовувати в якості наповнення для випічки. Рецепт відмінно підходить як для вишні, так і для шпанки.

Приготування:

Миємо вишню, видаляємо плодоніжки і кісточки, а потім додатково розминаємо. При цьому важливо, щоб вишня пустила якомога більше соку і не перетворилася на пюре. Наявність в конфітюрі шматочків ягід обов’язкова!

Відправляємо вишню на вогонь, доводимо до кипіння і даємо масі покипіти протягом 20 хвилин. Кришкою не накривати. Знімаємо пінку при її утворенні.

Відправляємо до киплячої у власному соці вишні цукор і даємо покипіти ще 20 хвилин. На кожен кілограм вишні доводиться 500-700 г цукру. Тут багато що залежить від смакових уподобань і від того наскільки соковитою є вишня. Піну знімаємо аж до виключення. У гарячому вигляді вишнева маса здається дуже  рідкою, ефект зникне, як тільки конфітюр охолоне.

Далі залишається лише розкласти конфітюр в сухі стерильні банки і відправити на зберігання.

Джерело: cpykami.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*