Вишнева наливка – швидкий рецепт приготування

Інгредієнти

Вишня
1.8 кг (з кісточками)
Горілка
1.5 л
Цукор
500 г

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 184.43 4610.85
Білки 0.62 15.5
Жири 0.2 5
Вуглеводи 22.82 570.6

Останній раз я готувала вишневу наливку з заморожених вишень, які «дожили» до нового врожаю. Вишні були з кісточками, я заморожую тільки так, бо ніколи не маю часу, щоб видалити кісточки з 5-10 кг ягід.

Так, я читала, що для наливок варто видаляти кісточки, бо під дією спирту вони можуть виділяти токсичні речовини. Але, чесно кажучи, алкоголь і сам по собі — дуже токсична речовина))) Якщо його прийняти на душу багато. А якщо по «чуть-чуть», то, я вважаю, і ніякі токсини з кісточок не завадять. Але якщо маєте час і натхнення, то, видаляйте кісточки, на смак вишневої наливки це ніяк не вплине.

Приготування:

Викладаємо вишні в банку чи дві, в залежності від маси. (Свіжі вишні попередньо миємо. Наш напій грати не буде, тому всі бактерії, які є на ягодах, нам ні до чого).

Заливаємо ягоди горілкою. Не економте! З якісної горілки вийде і якісна наливка. Закриваємо кришкою.

Ставимо настоюватися вишню в алкоголі на найсонячніше місце в квартирі, будинку, саду, веранді тощо. Вишня повинна купатися не тільки в горілці, а й в сонячних променях. В залежності від погоди, вона настоюватиметься приблизно 5-7 днів.
Коли ягоди віддадуть рідині весь колір, і та стане насичено рубіновою, пора їх проціджувати.

В окремій ємності у нас тепер буде алкогольна рідина (просто залишаємо тимчасово її десь у шафці), а вишні (віджимати їх не потрібно) засипаємо цукром і знову ставимо на сонце.

Коли цукор під дією тепла на сонці повністю розтане (приблизно 2-3 дні, а залежності від погоди), зливаємо солодку рідину до першої — міцної. Поєднавшись, вони утворять ту саму вишневу наливку, яку ми і хотіли зробити.

Споживати можна в той же день! Вишні можна використати для випічки, чи навіть і просто з’їсти. Така собі, справжня «п’яна вишня» виходить. Дуже смачно — з сиром.

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії

*

*