Все змішала за 2 хвилини і в духовку. Найсмачніший і найніжніший десерт осені!
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 146.63 | 1884.19 |
| Білки | 2.62 | 33.72 |
| Жири | 5.21 | 66.95 |
| Вуглеводи | 23.19 | 297.98 |
Восени ми п’ємо чай набагато частіше, ніж зазвичай. Адже наш організм ще не звик до холоду і вимагає тепла. Однак з чаєм хочеться чогось смачненького. До того ж солодощі піднімають настрій, який у багатьох людей “не дуже” в осінній період. Тому ми хочемо запропонувати дуже просте в приготуванні яблучне печиво, але при цьому з чарівним смаком радості. Випічка виходить ніжною всередині і злегка хрусткою зовні, а її аромат збере всю родину на кухні. Всі будуть в захваті від такого печива!
Приготування:
Розбийте яйце в чашу блендера, всипте цукор і збивайте поки суміш не перетвориться в пишну піну.

Замість звичайного білого цукру можна взяти коричневий. Він додасть печиву карамельний присмак.
Масло розтопіть і після охолодження влийте в яєчну піну. Перемішайте.

У глибокий посуд насипте борошно, пекарський порошок і додайте дрібку солі. Влийте рідку суміш.

Вимісіть тісто, яке повинно вийти і не рідким, і не густим. Але при цьому буде тримати форму.

Яблука почистіть, розріжте на половинки і виріжте серцевину. Після цього поріжте фрукти на шматочки маленького розміру.

Яблука відправте в тісто і перемішайте.

Вистеліть деко пекарським папером або силіконовим килимком і викладайте на нього тісто за допомогою столової ложки.

Заздалегідь включіть духовку на 180°С, щоб нагрілася. Випікайте печиво приблизно 25 хвилин до рум’яності.

Джерело: mirwoman.com
