Печиво на кефірі з цукровою скоринкою: легко готується, гарно виглядає на столі

Інгредієнти

Борошно пшеничне
350 г
Цукор
3 ст. л.
Кефір
150 мл
Олія соняшникова
70 мл
Яйце куряче
1 шт.
Розпушувач тіста
1 ч. л.
Ванільний цукор
8 г
Сіль
дрібка
Цукор
25 г (для посипання)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 315.18 2294.52
Білки 6.73 48.98
Жири 11.76 85.63
Вуглеводи 48.34 351.91

Сьогодні хочу поділитися дуже простим рецептом випічки: печиво на кефірі. Для його приготування не потрібен міксер або охолодження тіста в холодильнику. Печиво легко формується і виходить дуже красивим, схожим на мушлі або равликів. Легко готувати і приємно подавати!

Приготування:

Всі продукти для приготування повинні бути кімнатної температури, заздалегідь дістаньте їх з холодильника.

У миску для змішування додаю 3 столові ложки цукру, 150 мл кефіру, одне яйце, ваніль або ванільний цукор, дрібку солі і 70 мл олії без запаху. Перемішую продукти віночком.

Додаю в тарілку попередньо просіяне борошно і розпушувач.

Знову все перемішую, додаю решту борошна і продовжую вимішувати тісто руками.

Щоб було легше, ділю тісто на 16 частин.

Надаю кожній кульку, кладу на тарілку і накриваю харчовою плівкою, щоб тісто не пересихало.

Розкачуємо шматочок тіста в тонкий пласт.

Звертаю пласт в трубочку.

Трохи загортаю руками, згортаючи трубочку в спіраль. Самий кінець трубочки кладу під дно і злегка притискаю.

Готові спіральки вмочую в цукор.

Викладаю заготовки на деко і ставлю в розігріту до 180 градусів духовку. Печиво випікається 25-30 хвилин.

Смачного!