Просте м’яке печиво з яблуками «Їжачки»

Інгредієнти

Яблуко
3 шт.
Яйце куряче
2 шт.
Цукор
100 г
Масло вершкове 82,5%
100 г
Борошно пшеничне
350 г
Розпушувач тіста
15 г
Ванілін
за смаком (або ванільний цукор)
Сіль
дрібка
Цедра апельсина
за смаком

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 181.33 2874.07
Білки 3.63 57.59
Жири 6.34 100.45
Вуглеводи 28.76 455.86

Коли я чую чарівну фразу «цей рецепт вийде навіть у дитини», я одразу хочу його спробувати, адже я майже впевнена — в мене вийде щось смачненьке. М’яке печиво з яблуками саме таке — дуже просте в приготуванні і смачне. Не знаю як з дітьми, але з великою ймовірністю вийде навіть у початківців. Багато де я бачила таке печиво із назвою «італійське». В Італії я такого не куштувала, тому не готова розповісти про автентичність смаку, але італійський настрій у печиві дійсно можна знайти. Таке яблучне печиво буде ідеальною випічкою вихідного дня. На чудовий аромат домашньої випічки збереться уся родина на кухні!

Приготування:

Починаємо з головного — розігріваємо духову шафу до 170 градусів.

Розбиваємо в миску яйця та збиваємо до піни міксером. Додаємо цукор та ванілін, знову збиваємо. Далі — вершкове масло кімнатної температури (попередньо нарізаємо його для зручності), збиваємо.

Додаємо просіяне борошно із розпушувачем — спочатку частину, обережно збиваємо, зовсім злегка. Потім – іншу частину. На цьому етапі також можна додати дрібку солі для балансу смаку. Також я використала апельсинову цедру, бо дуже люблю її у випічці, але це зовсім не обов‘язково. Замішуємо тісто ложкою.

Нарізаємо яблука кубиками. Поєднуємо тісто із яблуками. Мені вистачило 2,5 яблука, кількість можна регулювати по масі.

Підготуємо деко — кладемо пергаментний папір, або змащуємо маслом, як я. Прямо з ложки формуємо такі «їжачки» середнього розміру. Відправляємо деко у розігріту духову шафу. Випікаємо до рум‘яної скоринки. В мене пішло на це 15 хвилин на режимі конвекції при 170 градусах, потім я підвищила температуру до 180 градусів, змінила режим на «звичайний із запіканням зверху» та залишила печиво ще на хвилин 5-7.

Просте м’яке печиво з яблуками готове. За бажання можна його посипати цукровою пудрою та корицею, ми ж залишили печиво як є, адже так ідеально видно його структуру. Вийшли такі собі «їжачки», якщо ваша дитина любить яблука — їй також має сподобатись. Печиво досить велике, несухе, одним печивом можна наїстися, як кексом.

Цей рецепт вийшов дуже вдалим, тому ми вже додали його до списку наших улюблених. Тепер думаємо з чим ще його можна зробити… Горішки, родзинки, домашній сир… Спробуйте та знайдіть свій варіант!

Джерело: zelenasadyba.com.ua