Все змішала за 2 хвилини і в духовку. Найсмачніший і найніжніший десерт осені!

Інгредієнти

Масло вершкове 82,5%
70 г
Цукор
50 г
Яйце куряче
1 шт.
Сіль
дрібка
Розпушувач тіста
1 ч. л.
Борошно пшеничне
200 г
Яблуко
3 шт.

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 146.63 1884.19
Білки 2.62 33.72
Жири 5.21 66.95
Вуглеводи 23.19 297.98

Восени ми п’ємо чай набагато частіше, ніж зазвичай. Адже наш організм ще не звик до холоду і вимагає тепла. Однак з чаєм хочеться чогось смачненького. До того ж солодощі піднімають настрій, який у багатьох людей “не дуже” в осінній період. Тому ми хочемо запропонувати дуже просте в приготуванні яблучне печиво, але при цьому з чарівним смаком радості. Випічка виходить ніжною всередині і злегка хрусткою зовні, а її аромат збере всю родину на кухні. Всі будуть в захваті від такого печива!

Приготування:

Розбийте яйце в чашу блендера, всипте цукор і збивайте поки суміш не перетвориться в пишну піну.

Замість звичайного білого цукру можна взяти коричневий. Він додасть печиву карамельний присмак.

Масло розтопіть і після охолодження влийте в яєчну піну. Перемішайте.

У глибокий посуд насипте борошно, пекарський порошок і додайте дрібку солі. Влийте рідку суміш.

Вимісіть тісто, яке повинно вийти і не рідким, і не густим. Але при цьому буде тримати форму.

Яблука почистіть, розріжте на половинки і виріжте серцевину. Після цього поріжте фрукти на шматочки маленького розміру.

Яблука відправте в тісто і перемішайте.

Вистеліть деко пекарським папером або силіконовим килимком і викладайте на нього тісто за допомогою столової ложки.

Заздалегідь включіть духовку на 180°С, щоб нагрілася. Випікайте печиво приблизно 25 хвилин до рум’яності.

Джерело: mirwoman.com