Скільки смажити шашлик, щоб м’ясо вийшло соковитим

Погодьтеся, часто шашлик всі роблять «на око». Більшість контролює прожарювання, оцінюючи скоринку, що утворилася. А ось щоб подивитися, чи пропеклося м’ясо всередині, надрізають шматочок аж до шампура. Проте мало хто засікає час приготування. І дарма!

У цій статті розповімо вам про напрочуд простий спосіб приготування шашлику суворо за часом. Спробуйте його вже цієї весни і самі побачите, що м’ясо вийде ідеальним з першого ж разу. Скільки жарити шашлик і як правильно його підготувати, читайте нижче.

Як засмажити соковитий шашлик

Кухарі-шашличники цей спосіб пояснюють так: «Коли ти готуєш у духовці, то виставляєш температуру та час, те саме потрібно робити і з шашликом». Просто дотримуйтесь 4 важливих умов:

Маринад

Маринувати м’ясо можете як завгодно – у цибулі, кефірі або мінералці, пам’ятайте одне: солити необхідно за 10 хвилин до відправки на мангал. Адже, як відомо, сіль миттєво вбирає всю воду з волокон. Відповідно, м’ясо втрачає свою соковитість, стаючи сухим та твердим. Діставайте мариноване м’ясо з холодильника, коли вугілля практично готове, – посолили, добре перемішали і через 10 хвилин нанизуйте на шампур.

Жар та мангал

Вугілля грає одну з найважливіших ролей за такого способу готування. Кладіть шампури на мангал, тільки коли вугілля вкрилося білим попелом. Мангал використовуйте стандартний, розмір зі стінками 15-17 сантиметрів у висоту. Вибирайте велике вугілля і розташовуйте його по дну мангалу в один шар.

Шампури

У жодному разі не використовуйте тонкі шампури. Тут потрібні виключно товсті. Товстий метал прогрівається повільно і рівномірно, так що шматочки м’яса добре пропікатимуться зсередини.

Час приготування

Цей параметр залежить від розміру шматків м’яса. Оптимально, якщо шматочок свинини, яловичини чи баранини займатиме ⅔ сигаретної пачки. Індичку та курку можете порізати і більше. А ось курячі стегна та гомілки – тільки цілими.

За дотримання перерахованих вище правил готування самого шашлику в середньому становить 20 хвилин. Рекомендуємо використовувати секундомір або будильник.

Джерело

Приєднуйтесь до дискусії

*

*