“Наполеон” – слойки на кефірі. З’їдаються десятками: взяла рецепт у кондитера з кав’ярні
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 307.77 | 2323.65 |
| Білки | 8.04 | 60.71 |
| Жири | 10.59 | 79.93 |
| Вуглеводи | 48.14 | 363.45 |
Слойки виходять дуже м’якими, не розсипаються, вологі і просочені. Рецепт простий, а результат просто чудовий.
Приготування:
Змішуємо яйце з кефіром, розтоплене вершкове масло і олію, оцет, розпушувач і дрібку солі.
Всипаємо просіяне борошно і вимішуємо м’яке тісто, накриваємо і залишаємо на 15 хвилин.
Ділимо тісто на 4 частини і кожну розгортаємо в тонкий пласт і змащуємо розтопленим вершковим маслом.
Складаємо всі пласти один на одного і прокатуємо качалкою.
Посипаємо подрібненими горіхами (арахісом або волоськими на ваш смак) і складаємо пласти в рулет.

Ріжемо рулет порційними шматочками і викладаємо на деко, застелене пергаментом.

Змащуємо зверху розтопленим вершковим маслом.
Випікаємо при 160 градусах близько 1 години.
Виймаємо з духовки і поливаємо солодким сиропом або медом, розведеним теплою, кип’яченою водою.

Коли слойки охолонуть, подаємо до столу з чаєм. Такі східні ласощі вам точно сподобаються – тістечка ніжні і м’які.
Джерело: souspark.ru
