Квіти з мармеладу своїми руками зроблять будь-який десерт справжнім витвором мистецтва

Інгредієнти

Апельсиновий сік
135 мл
Агар-агар
3 г
Харчовий барвник
за смаком (за бажанням)
Цукор
за смаком (за бажанням)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 65.24 90.03
Білки 0.77 1.07
Жири 0.1 0.14
Вуглеводи 14.57 20.1

У багатьох з святковим столом асоціюється торт, адже це завжди якийсь грандіозний фінал свята. А що може зробити цей фінал ще більш грандіозним? Правильно – майстерна прикраса фінального десерту. Наприклад, ось такі красиві і при цьому їстівні квіти з мармеладу. Думаєте, вам таке не під силу? Помиляєтеся!

Приготування:

Перед початком роботи потрібно підготувати форми-молди. Вони можуть бути будь-які, в нашому випадку це об’ємні силіконові форми тюльпана і крокусу.

Визначившись з формою, переходимо до мармеладу. Так як мармелад нам потрібен не липкий, виключаємо рецепти з медом. У каструлю виливаємо 100 мл соку відповідного кольору і висипаємо 3 г агар-агару. Добре перемішуємо і доводимо все до кипіння. Знімаємо з вогню і додаємо ще 35 мл соку кімнатної температури, перемішуємо і робочий склад готовий. При бажанні сік можна підфарбувати в будь-який колір, а також додати в нього цукор для більшої насолоди.

Відразу заливаємо гарячий рідкий мармелад в форму і залишаємо до застигання при кімнатній температурі або в холодильнику, якщо ви хочете прискорити процес. Багато часу це не займе.

Врахуйте, що мармелад, залишений в каструлі, за цей час теж застигне. Нічого страшного, просто знову розтопіть його і залийте в форму.

Якщо форми у вас також об’ємні, то при вийманні мармеладу потрібно дотримуватися нехитрих, але дуже важливих правил, щоб не пошкодити квітку. По черзі злегка відкриваємо частини молда і потім натискаємо вниз. Тільки після цього натискаємо знизу в центрі і розкриваючи всі частини одночасно, видавлюємо квітку.

Якщо ж під час зняття форми один із пелюстків все ж пошкодився, просто розтопіть мармелад, що залишився і акуратно приклейте з його допомогою елемент, який відірвався.

Такі мармеладні квіти можна зберігати досить довго – в холодильнику в закритому контейнері. Однак врахуйте, що з часом з мармеладу випаровується волога і фігурки зменшуються в розмірі, що іноді може бути і на руку. Наприклад, так виглядає мармелад, зроблений з тижневою різницею.

Джерело: cpykami.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*