Коржики на соді. Мій сімейний рецепт
На 4 штуки:
Кефір
150 г
Сода харчова
0.5 ч. л.
Сіль
0.5 ч. л.
Цукор
2 ст. л.
Олія соняшникова
1 ст. л.
Борошно пшеничне
220 г
Олія соняшникова
100 мл (для смаження)
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 383.09 | 2030.37 |
| Білки | 5.17 | 27.38 |
| Жири | 23.97 | 127.06 |
| Вуглеводи | 38.88 | 206.08 |
Дуже прості коржики, які я часто подаю замість хліба до чаю. Це давній рецепт, такі коржики готувала ще моя прабабуся.
Приготування:
У глибоку миску налийте теплий кефір, додайте соду, перемішайте. Залишіть на пару хвилин.

Далі додайте сіль, цукор та олію. Розмішайте. Просійте борошно і замісіть тісто. Воно має вийти трохи липке. Накрийте його рушником та залишіть на 15 хвилин.

Потім розділіть на 4 частини та кожну розкотіть у коло.

Зробіть два надрізи посередині.

Обсмажуйте на сковороді в розпеченій олії з двох боків до золотистого кольору.


Смачного!
