Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

Інгредієнти

Цукрова пудра
300 г
Вода
4 ст. л.
Крохмаль картопляний
100 г
Маршмелоу
100 г (упаковка)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 309.79 1796.8
Білки 1.52 8.8
Жири 0.03 0.2
Вуглеводи 79.95 463.7

Оригінальні прикраси для паски можна зробити самотужки із 4 доступних інгредієнтів. Це красиво, смачно та святково!

Приготування:

На 3 частини цукрової пудри візьміть 1 частину крохмалю, змішайте. Далі візьміть маршмеллоу. Якщо вони кольорові, додатково ніяких барвників використовувати не треба. Розділіть маршмеллоу за кольорами ножицями.

До маршмеллоу одного кольору додайте 1 ложку води і відправте в мікрохвильову піч на 20 секунд. Розтопити маршмеллоу можна також на водяній бані. Висипте крохмаль із цукровою пудрою на робочий стіл, перекладіть туди розтоплене маршмеллоу. Замішуйте, як тісто, поки маса не перестане липнути до рук і стане м’якою, як пластилін. Готову мастику перекладіть у пакет, щоб вона не висохла.

Повторіть те саме з іншими квітами маршмеллоу. У пакеті (у холодильнику) вони можуть зберігатись до 2 місяців.

Для того щоб зробити трояндочки з такої мастики, вам знадобиться качалка та склянка (чарка). Шматок мастики розкотіть у тонкий пласт, припилюючи стіл крохмалем із цукровою пудрою. Виріжте півкола.

Першу пелюстку (півколо) згорніть у трубочку, злегка відгинаючи краї. Інші пелюстки оберніть навколо першої трубочки, роблячи об’ємну троянду.

Інші квіти або пелюстки можна зробити готовими формами або акуратно вирізати ножем. Можна комбінувати кольори між собою – так вийде навіть цікавіше. Дайте мастиці трохи підсохнути та декоруйте нею паски, кекси, торти!

Джерело

Приєднуйтесь до дискусії

*

*