Які дріжджі краще використовувати для випікання пасок

Які дріжджі краще використовувати для випікання паски? Ви точно задавалися цим питанням, якщо надаєте перевагу домашній великодній випічці. Я вважаю, що приготовлена своїми руками паска завжди вийде смачнішою. Перепробувавши всі варіанти, ми зі свекрухою точно вирішили, які дріжджі використати!

Які дріжджі краще використовувати для пасок: сухі, живі або закваску

Сухі швидкодіючі дріжджі

Такий варіант підходить для господинь, які не мають багато часу. За кілька годин навіть сирна паска вийде пишною. Обов’язково дотримуйтесь пропорцій, вказаних на упаковці. Інакше є ризик зробити пасхальне частування надто пористим та розсипчастим.

Живі дріжджі

Такі ще називають пресованими. Вони продаються у невеликих брикетах. Працюють вони довго, але тісто стає ароматним на етапі підняття. Безумовно, готові паски будуть пишними та ароматними.

Закваска

Це варіант для просунутих господинь. Насправді закваска — це ж дріжджі, але вирощені вдома. Витратити на приготування закваски доведеться цілий тиждень. Крім того, такі дріжджі потребують постійної уваги. Але, будьте впевнені, паски вийдуть м’якими та смачними.

Якщо ж у вас зовсім немає часу на дріжджову випічку, використовуйте розпушувач. Звичайно, паска стане більше схожою на кекс, але все-таки домашній! А ви випікаєте паски вдома чи купуєте вже готові? Діліться рецептами найуспішніших!

Джерело

Приєднуйтесь до дискусії

*

*