Сухожилля більше не будуть намотуватися! Лайфхак для господинь, в яких є стара ручна м’ясорубка

Ручна м’ясорубка погано прокручує м’ясо, та ще й намотує сухожилля? Позбавтеся двох проблем одночасно, слідуючи простим, робочим порадам нижче!

Для того, щоб усунути проблему з намотуванням сухожилля, потрібно зробити шайбу із щільного пластику. Шайба встановлюється перед (!) ножем м’ясорубки. Для створення шайби візьміть будь-яку щільну пластикову кришечку від будь-якої упаковки (сметани, чіпсів і т. д.) і виріжте коло, що відповідає діаметру механізму м’ясорубки всередині.

Приміряйте. Діаметр має збігатися.

Виріжте у центрі отвір, вставте саморобну пластикову шайбу. Вона має щільно прилягати до механізму.

Тепер заточуємо ніж та сіточку. Для цього підготуйте два види наждачного паперу — великозернистий і дрібнозернистий. Кожен приклейте на двосторонній скотч до якоїсь поверхні (наприклад, картону) для зручності роботи, оскільки наждачний папір має бути рівним під час роботи. Прикладіть ніж до сіточки, так як він повинен працювати в м’ясорубці – прилягання має бути максимальним для правильної роботи м’ясорубки. Саме цього і добиватимемося під час заточування.

Спочатку точимо ніж на великозернистому наждачному папері. Круговими рухами стираємо старий заржавілий метал. Потім доводимо до ідеальної гостроти на дрібнозернистому наждачному папері.

Зверніть увагу: на лопатях ножа, на боках є невеликі виступи. Їх також потрібно заточити під нахилом спочатку на одному, потім на іншому наждачному папері. Без цього м’ясорубка не буде нормально різати м’ясо. Таку ж процедуру із заточенням на двох наждачних паперах повторіть і з сіточкою. Коли ніж щільно прилягатиме до сіточки, зберіть всю конструкцію разом.

Спробуйте прокрутити м’ясо. Ви здивуєтеся, як добре тепер працює м’ясорубка! Ви навіть можете відкрити її під час роботи та перевірити: сухожилля намотуватись більше не будуть, завдяки щільному приляганню ножа до пластику.

Джерело

Приєднуйтесь до дискусії

*

*