Сироп з лаванди – аромат літа

Інгредієнти

Вода
2 скл.
Цукор
2 скл.
Лимон
1 шт.
Шовковиця
200 г (або чорниця)
Лаванда
2 ст. л. (суха)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 131.35 1458.01
Білки 0.8 8.83
Жири 0.35 3.88
Вуглеводи 32.45 360.22

Кожен раз, коли настає час цвітіння лаванди, ми починаємо думати, як її краще зберегти. Ну і, звичайно, як використовувати надалі. Важливим є момент вибору лаванди для подальшого використання. Краще використовувати рослини з бруньками, які не розкрилися, оскільки найкращі ароматичні якості у бутонів, що повністю фіолетові, але не відкриті. Лавандовий сироп зберігається в холодильнику не більше двох тижнів, тому робити його на зиму не доведеться. Але його можна варити впродовж року з сухих квітів лаванди. Смак – той самий, але взимку аромат лаванди, погодьтеся, ще цінніший!

Приготування:

Отже, напередодні я зібрала лаванду і відокремила квіточки від стебла. Залишила на добу в спокої для просушки. За цей час вона, звичайно, повністю не висохла, а просто, так би мовити, пров’ялилась. Її беремо 3 ст. л. Якщо маєте суху, то 2 ст. л.

Додаємо цукор у воду, доводимо до кипіння. Через пару хвилин цукор повністю розчиниться і саме час додати нашу лаванду. Нехай покипить. Можна для кращого збереження аромату накрити каструлю кришкою.

А тепер додаємо сік одного лимону, звичайно ж, видаливши насіння, інакше в сиропі з лаванди можлива поява гіркоти. Доводимо наш сироп ще раз до кипіння і проварюємо пару хвилин.

Ось така вийшла у нас рідина за кольором. Як же тоді виходить такий ніжно-лавандовий колір на подібних картинках лавандового сиропу?! Все дуже просто. Додається на останньому етапі або барвник (звичайно, харчовий), або ягоди. У мене під рукою була шовковиця, ось її я і додала. Зі свіжою чорницею у нас завжди проблема. Правда сьогодні промайнула думка, що для лавандового сиропу іншим разом можна купити просто суху чорницю!

Ще пару хвилин наш сироп проварюємо, вже з ягодою. І ось що у нас в результаті вийшло.

Нехай сироп трохи постоїть під кришкою, охолоне. Після цього проціджуємо через сито і ще раз просто доводимо до кипіння. Чарівним чином з’явився чудовий аромат лаванди і заполонив всю кухню. Тепер переливаємо наш сироп у пляшечку для зберігання. Можна додати кілька гілочок лаванди прямо в пляшку. Вони зацукруються і їх можна буде використовувати для прикраси випічки.

Оскільки це солодкий сироп, то використовуємо у випічці. А також для приготування різних напоїв, десертів, морозива. Зрештою, сироп з лаванди можна додавати у склянку з мінеральною водою! Закриваємо очі і смакуємо літо…

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії

*

*