Сироп з м’яти — подарунок літа, який врятує від безсоння

Інгредієнти

М’ята
1 пучок
Вода
1 л
Цукор
1.5 л (міряти літровою банкою)
Лимонна кислота
1 ч. л. (або сік 1 лимону)

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 181.19 3634.65
Білки 0.65 13.03
Жири 0.5 10.01
Вуглеводи 45.73 917.3

Я вважаю себе людиною доброю і спокійною, і думаю, що чоловіку зі мною таки дуже пощастило. Але є в мене одне слабке місце — якщо я не виспалася… Я стаю роздратованою до крайнощів, мене все бісить, при найменшій нагоді «виходжу з берегів»… Тому мій сон бережу не тільки я, але і всі мої близькі. Але іноді у нас це не виходить, і я лежу без сну майже до ранку, десь після третьої ночі провалюючись в якийсь стан забуття від втоми. Слава Богу, таке буває нечасто, але завжди — перед будь-якою поїздкою, коли діти хворіють, коли на роботі таке творче піднесення, що мозок просто не хоче виключатися на ніч… Тобто в дуже важливі моменти життя я невиспана і зла, як собака! Цього літа знайома поділилася зі мною рецептом сиропу з м’яти і запевнила, що випиваючи чашечку чаю з цим сиропом на ніч, вирубаєшся за десять хвилин і спиш всю ніч, як убитий. Я не могла не спробувати. І що я вам скажу — сироп з м’яти працює!!!

Приготування:

Як і все геніальне, рецепт приготування такого м’ятного сиропу дуже простий. Нарізали зелень м’яти в саду (пагони разом з листками) або купили на базарі, помили, струсили зайву вологу з «букету», поклали м’яту в каструлю і залили кип’ятком так, щоб зелень повністю покрилася водою. Закрили кришкою і залишили настоюватися годин на дванадцять.

Ідеально зробити цю процедуру ввечері, а зранку приступити до приготування м’ятного сиропу. Багато часу цей процес не забере. Рідину проціджуємо, м’яту — в компост, в настій додаємо цукор у співвідношенні 1:1,5, де цукру — більше.

Тобто, якщо у вас вийшло 1 літр м’ятного настою, додаєте до нього 1,5 літри цукру і ставите на плиту, щоб рідина закипіла. В мене було настою 1,3 л, додала цукру — 1,95 л, вийшло сиропу — 2,3 літрів.

Після цього додаємо в майбутній сироп сік лимону чи лимонну кислоту з розрахунку на 1 літр рідини або сік одного лимону, або 1 чайна ложка лимонної кислоти. Варимо сироп з м’яти 10 хвилин на маленькому вогні.

Розливаємо сироп гарячим по стерилізованих невеликих баночках, закриваємо стерильними кришками і, коли охолоне, відправляємо в холодильник.

Ввечері перед сном заварюємо собі якийсь трав’яний чайок (чорний, а тим більше зелений чай на ніч не можна пити, ви ж знаєте?), додаємо до нього чайну ложечку м’ятного сиропу і солодко спимо до ранку…

В мене буває — ляжу о десятій вечора, забувши випити чарівного чайку, лежу, кручуся годину, лінуюся встати, думаю, а, може, воно якось само заснеться? Не засинається, встаю і заварюю собі чай. Помаленьку випиваю і лягаю спати. При цьому вже лежу і вижидаю, ну, коли сироп з м’яти подіє і я засну? Ніколи цей момент не можу вловити! Прокидаюся зранку і не пам’ятаю, на якій думці я заснула…

Зауважте, що у м’яти є протипоказання: вагітність, низький тиск, дитячий вік (до п’яти років). Крім того, на м’яту може бути індивідуальна непереносимість.

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії

*

*