Хитрий спосіб заморожування ароматних трав

Що може бути смачніше, ніж свіжоприготовлена страва, приправлена ароматними травами. Придбати свіжу зелень в супермаркетах можна в будь-яку пору року. Однак вартість такої покупки буде немаленькою, та й смак трав буде програвати смаку літньої зелені.

Для того щоб цілий рік мати можливість використовувати ароматну зелень, просто заморозьте її в оливковій олії. Це дозволить зберегти її смакові характеристики. Більш того, заморожена зелень не втрачає свою користь, в ній зберігаються всі поживні речовини. Ще однією перевагою даного методу є і те, що вам не доведеться витрачати час на розморожування заготовок: їх можна використовувати у вигляді крижаних кубиків.

Як заморозити зелень в оливковій олії

Для заготовок потрібна 1 частина оливкової олії і 4 частини свіжої зелені. Найкраще для заморожування підходять кріп, петрушка, чебрець, зелена цибуля, орегано, шавлія, чебрець і базилік. Зелень необхідно подрібнити, перекласти в форми для льоду. У форми слід налити оливкову олію, заповнюючи їх на ¾ об’єму.

Для повного замерзання олії із зеленню буде потрібна приблизно доба. Потім, крижані кубики можна перекласти в зіп-пакет.

Таку заготовку можна зберігати в морозильній камері до одного року.

Джерело: cpykami.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*