Готую вже 2 день новий рецепт смачного печива. Знайшла в кулінарному журналі «Смачно»

Інгредієнти

Молоко
6 ст. л.
Борошно пшеничне
220 г
Розпушувач тіста
1.5 ч. л.
Масло вершкове 82,5%
80 г
Сіль
дрібка
Цукор
2 ст. л.
Волоський горіх
70 г
Родзинки, кишмиш
70 г

Харчова Цінність

У 100 г У страві
Калорійність 362.71 2194.37
Білки 6.3 38.14
Жири 19.05 115.27
Вуглеводи 43.6 263.77

Таке домашнє печиво вам теж сподобається, як і мені. Знайшла випадково рецепт в журналі і спробувала зробити: все просто, швидко і виходить дуже смачно. Наповнювачі ви можете використовувати на свій смак, я додала родзинки та волоські горіхи, а ви візьміть, наприклад, арахіс і курагу.

Приготування:

Розтоплюємо вершкове масло.

Борошно просіваємо і з’єднуємо з цукром, сіллю і розпушувачем.

Вливаємо в борошно вершкове масло, молоко і замішуємо тісто.

Якщо тісто рідке, додаємо ще муки.

Укладаємо тісто в пакет і відправляємо в морозильну камеру на 15-20 хвилин або в холодильник на 1 годину.

Горіхи подрібнюємо, родзинки замочуємо гарячою водою, потім просушуємо паперовими рушниками.

Розкачуємо тісто в тонкий пласт на харчовій плівці.

На одну частину висипаємо родзинки і горіхи, накриваємо другою частиною і розкатуємо, складаємо ще раз тісто і розкатуємо в пласт.

Ріжемо пласт на квадратики і викладаємо на деко, застелене пергаментом.

Випікаємо 10 хвилин в розігрітій до 180 градусів духовці.

За бажанням, охолоджене печиво посипаємо цукровою пудрою.

Порада: смачно виходить з чорносливом, арахісом, курагою. Також можна ще додавати мак.

Джерело: souspark.ru