Готую вже 2 день новий рецепт смачного печива. Знайшла в кулінарному журналі «Смачно»
Харчова Цінність
| У 100 г | У страві | |
| Калорійність | 362.71 | 2194.37 |
| Білки | 6.3 | 38.14 |
| Жири | 19.05 | 115.27 |
| Вуглеводи | 43.6 | 263.77 |
Таке домашнє печиво вам теж сподобається, як і мені. Знайшла випадково рецепт в журналі і спробувала зробити: все просто, швидко і виходить дуже смачно. Наповнювачі ви можете використовувати на свій смак, я додала родзинки та волоські горіхи, а ви візьміть, наприклад, арахіс і курагу.
Приготування:
Розтоплюємо вершкове масло.
Борошно просіваємо і з’єднуємо з цукром, сіллю і розпушувачем.
Вливаємо в борошно вершкове масло, молоко і замішуємо тісто.
Якщо тісто рідке, додаємо ще муки.
Укладаємо тісто в пакет і відправляємо в морозильну камеру на 15-20 хвилин або в холодильник на 1 годину.
Горіхи подрібнюємо, родзинки замочуємо гарячою водою, потім просушуємо паперовими рушниками.
Розкачуємо тісто в тонкий пласт на харчовій плівці.
На одну частину висипаємо родзинки і горіхи, накриваємо другою частиною і розкатуємо, складаємо ще раз тісто і розкатуємо в пласт.
Ріжемо пласт на квадратики і викладаємо на деко, застелене пергаментом.
Випікаємо 10 хвилин в розігрітій до 180 градусів духовці.
За бажанням, охолоджене печиво посипаємо цукровою пудрою.
Порада: смачно виходить з чорносливом, арахісом, курагою. Також можна ще додавати мак.
Джерело: souspark.ru
