Курку з магазину тепер завжди замочую у солоній воді. Розповідаю навіщо

Тепер можна їсти магазинну курку і не хвилюватись, що в ній є шкідливі речовини.

Колись давно курочка потрапляла до нас на стіл прямо з бабусиного пташиного двору.

Сьогодні прилавки супермаркетів завалені курячим м’ясом. І всі ми знаємо, що виробники далеко не завжди чесно конкурують між собою.

Вони годують птицю комбікормами, гормонами та (!) антибіотиками. А антибіотики можуть бути в організмі курки більше одного тижня.

Як же перестрахуватися і вжити певних запобіжних заходів? Очистити куряче м’ясо від антибіотиків можна прямо на кухні. Ось як позбавити його шкідливих токсинів.

Спосіб перший

Якщо ви варите магазинну курку, то бульйон краще не використовувати. У ньому немає нічого корисного. У процесі варіння з м’яса вимиваються всі токсини і потрапляють у бульйон. Для курячого супу рекомендується використовувати свійську птицю.

Спосіб другий

Якщо вирішили приготувати запечену курку, вичистіть її внутрішні органи. Тому що саме там накопичуються токсини. Також рекомендуємо видалити шкірку.

Спосіб третій

Курку замочити у розчині. Для нього знадобиться 1 літр чистої води та кілька столових ложок кухонної солі. Також у розчин добре додати сік 1/4 лимона. Помістіть курку в розчин на 2 години. Злийте розчин. Зробіть новий і знову замочіть курку на годину чи дві.

Замочувати м’ясо птиці рекомендується і у мінеральній воді. Так воно не тільки очиститься від шкідливих токсинів, а й стане більш м’яким.

Джерело: etojizn.ru

Приєднуйтесь до дискусії

*

*